Zajištění stavebního dozoru

Jen za poslední roky jsme navštívili a posoudili více než 1500 bytových domů, některé z nich nebyly opraveny vůbec, některé jen částečně. Často se však setkáváme s následky oprav nevhodně navržených a špatně provedených. Od začátku 21. století, kdy se začaly domy živelně zateplovat, provádí zateplování fasád obrovské množství neodborných firem či jednotlivců. Některé tyto firmy způsobí svojí neodborností při realizaci a řešení detailů téměř neodstranitelné vady, které se pak musí řešit kompletní opravou vadné konstrukce.

Majitelé bytových domů většinou nemají stavební vzdělání ani nepracují ve stavebnictví a jsou tedy odkázáni na informace, které jim podá stavební firma nebo mohou využít služeb stavebního specialisty, který se živí jako technický dozor investora (externí stavební dozor). Ani zde však nemáte jistotu, že vyberete správného člověka.

Na každou stavbu dodáme vlastního člověka – stavební dozor

Na stavby, které realizuje naše společnost, vždy dohlíží zkušený stavbyvedoucí, který zajišťuje průběžnou a důslednou kontrolu všech prováděných prací, komunikuje s vlastníky bytových domů a ihned řeší jejich podněty.

Na našich stavbách máte vždy jistotu, že dokončené práce budou v souladu se zpracovanou projektovou dokumentací a legislativními požadavky. Máte jistotu, že výsledná kvalita stavebních prací bude taková, jakou očekáváte - perfektní.

Největší výhody:

  • Jistota kvalitního provedení stavebních prací
  • Jistota provedení prací dle projektové dokumentace a legislativních požadavků
  • Komunikace se zástupcem naší společnosti přímo na stavbě
  • Okamžité řešení vašich podnětů
  • Získávání průběžných informací o průběhu stavby

Chcete více informací? Zašlete nám nezávaznou poptávku a náš technik vás navštíví a navrhne řešení. Nezávazně a bezplatně!

Nezávazná poptávka

Volejte ZDARMA!

800 100 533

Poraďte se s námi, jak ušetřit až 60 % za energie!