Jak vylepšit Váš dům

Pokud chcete začít Váš dům opravovat, musíte nutně udělat velké množství práce.

Nejdříve musíte najít nezávislého odborníka, který posoudí stávající stav vašeho domu a stanoví co opravit nejdříve a co posléze. Zkrátka pomůže vám vybrat pro vás nejzajímavější variantu, oprav vašeho domu. Pokud je to možné, pak je nejrozumnější řešit opravu vašeho domu jako celek. Dále je nezbytné vybrat projektanta, který vyhotoví pro vybranou variantu projektovou dokumentaci, rozpočet, zkrátka technický postup. Pak přichází nejdůležitější otázka: kde na to vzít? Musíte najít finančního poradce, který posoudí finanční možnosti vašeho domu, porovná nabídky bankovních domů a vybere pro vás nejvýhodnější financování oprav vašeho domu. Následně musíte vybrat kvalitního dodavatele oprav vašeho domu. Důležitá je jeho odbornost a stabilita. Určitě se zaměřte především na vyloučení rizika víceprací, tedy nákladů, které by z vaší kapsy vytáhly další peníze. To znamená, že musíte najít odborníka, který rozumí současným stavebním trendům a cenám.

No a na závěr musíte vybrat z vašeho domu člověka, který se o vše postará. Tedy osobu, která po práci ve svém volném čase zajistí stavební povolení, vyřídí financování, najde kvalitního nezávislého odborníka, vybere projektanta, vybere firmu pro realizaci opravy a zajistí stavební dozor.

Můžete touto cestou absolvovat dobrodružnou opravu vašeho domu a doufat, že vše dobře dopadne. Nebo máte možnost nechat vše na IP Polná a my vám s tím vším rádi pomůžeme. Naše společnost patří na trhu k těm, které svoji práci dělají komplexní od A – Z, kvalitně bez rizika víceprací a naše cena je vždy konečná a neměnná.

Chcete více informací? Zašlete nám nezávaznou poptávku a náš technik vás navštíví a navrhne řešení. Nezávazně a bezplatně!

Nezávazná poptávka

Volejte ZDARMA!

800 100 533

Poraďte se s námi, jak ušetřit až 60 % za energie!