Proč s opravou domu neváhat

Pokud se zamyslíte nad hospodařením vašeho domu s energiemi, je patrné, že každý rok zbytečně protopíte desítky až stovky tisíc korun, za které si ředitel plynárny rád koupí nové Ferrari, tryskáč anebo dům na Bahamách. To všechno za vaše peníze. Ptá se vás plynárna, zda souhlasíte s každoročním zvýšením ceny plynu? Nikdy! Tak se jí taky neptejte, zda můžete snížit odběr, ale prostě to udělejte. Nečekejte, až topení bude tak drahé, že na něj vůbec nebudete mít.

Největší výhody:

  • Každý rok zbytečně protopíte desítky až stovky tisíc korun
  • Navíc ceny energií v ČR rostou průměrně o 7% každý rok (a stejný je i další výhled), tudíž částka, kterou protopíte letos může být za několik let dvojnásobná
  • Každý rok, kdy váháte se zateplením vašeho domu, se navíc smiřujete s tím, že stavební práce budou za rok opět o něco dražší.
  • Riskujete, že se opět zvýší DPH – i tyto peníze vyhodíte oknem – a vláda je ráda sebere

Vývoj průměrné ceny energie dle dat z Energetického regulačního úřadu

Průměrná cena energie dle dat ERÚ v roce 2001: 286 Kč
Průměrná cena energie dle dat ERÚ v roce 2011: 492 Kč
Průměrná cena energie dle dat ERÚ v roce 2012: 516 Kč
Předpokládaná cena energie v roce 2021: 967 Kč

Každý si tedy umí spočítat, kolik utratí zbytečně, pokud opravu domu odloží o rok, o dva nebo dokonce o deset let. Opravit váš dům už tedy i díky extrémně levným půjčkám nikdy nebude výhodnější než TEĎ, opravte tedy svůj dům teď a plaťte postupně. Představte si, že bydlíte v takovémto opraveném domě, líbí se vám to?

Chcete více informací? Zašlete nám nezávaznou poptávku a náš technik vás navštíví a navrhne řešení. Nezávazně a bezplatně!

Nezávazná poptávka

Volejte ZDARMA!

800 100 533

Poraďte se s námi, jak ušetřit až 60 % za energie!