Kde vzít peníze na opravu domu

Ze zkušenosti víme, že oprava domu jako je ten váš obnáší velkou investici.

Vy dnes každý měsíc platíte do fondu oprav určitou částku peněz pro to, abyste váš dům mohli udržovat. Část těchto peněz neustále potřebujete pro běžný provoz vašeho domu, to znamená, že pro opravy vašeho domu vám měsíčně zbývá ještě méně.

Máte tedy několik možností:

  • Nejhorší je neudělat nic a každý rok přicházet zbytečně o tisíce korun za vytápění neopraveného domu, mít navždy mokrý dům s nehezkou fasádou, chladnou podlahu, nebezpečné balkony, děravou střechu, apod.
  • Nebo můžete spoustu let šetřit ve fondu oprav a žít v neopraveném domě, platit neustále větší peníze za vytápění a doufat, že se dále nezvednou ceny stavebních prací a DPH.
  • To nejlepší, co můžete udělat je, že by každý z vás hned zaplatil několik desítek až stovek tisíc korun a za tyto peníze můžete váš dům opravit ihned. Jde ale o to, zda na to máte všichni v domě.

Otázka tedy zní, zda existuje optimální způsob jak celou opravu zaplatit a již dále nesponzorovat plynárnu. Vy máte ještě to štěstí, že je vás na starost o váš dům více. Oproti majiteli rodinného domu, který je na to sám, pro vás oprava vašeho domu nebude nijak bolestivá. Je asi jasné, že si na opravu vašeho domu musíte půjčit peníze. Není vhodné si půjčovat na běžné věci, jako je dovolená, televize, atd., ale opravit váš dům potřebujete a půjčit si tedy na opravu domu, dosáhnout snížení nákladů na jeho provoz a zlepšit si bydlení je určitě rozumné. I tak je možné se setkat s obavami majitelů bytů z půjček.

Proto jsme v IP Polná připravili chytré financování oprav, které je bez rizik ztráty bytů a navýšení splátek. Navíc se nám v mnoha případech daří řešit financování oprav domu, bez nutnosti navyšování fondu oprav. Jako majitelé pak tedy platíte každý měsíc stále stejnou částku do fondu oprav, máte však váš dům ihned opravený, šetříte okamžitě za vytápění a užíváte si všech dalších přínosů.

Chcete více informací? Zašlete nám nezávaznou poptávku a náš technik vás navštíví a navrhne řešení. Nezávazně a bezplatně!

Nezávazná poptávka

Volejte ZDARMA!

800 100 533

Poraďte se s námi, jak ušetřit až 60 % za energie!