Stavebně-energetické posouzení budovy

 • Chtěli byste levný provoz svého domu ale také příjemné bydlení?
 • Víte, které části domu jsou v pořádku, a které jsou naopak v havarijním stavu?
 • Víte, kudy vám utíká nejvíc peněz za topení?
 • Víte, proč platíte tolik peněz za vytápění?
 • Vadí vám, že ceny energií stále jen rostou a vás se nikdo neptá, zda s tím souhlasíte?
 • Chcete vědět, kolik peněz za vytápění můžete ušetřit při vhodné opravě vašeho domu?
 • A chtěli byste, aby zde váš dům mohl bez problémů stát i za 100 let?
 • A víte jak začít?
 • Znáte současný stav celého vašeho domu?

Stavebně-energetické posouzení vašeho domu, které ZDARMA zpracují naši odborníci, vám na vše odpoví!

Dobrá zpráva je, že z našich zkušeností plynoucích z posouzení více než 1500 zděných bytových domů víme, že hlavní konstrukce takových domů jsou ve většině případů staticky zcela v pořádku a není ani ten nejmenší důvod, proč by nešly dobře opravit a vylepšit. Otázkou tedy je, kde začít a jak postupovat, aby zde váš dům mohl bez problémů stát i za 100 let a především, aby jeho provoz byl co nejlevnější a život v domě byl co nejpříjemnější.

Každý dům je však jiný a proto nelze doporučit obecný postup, jak k opravám domu přistoupit. Důležité je individuální posouzení každého detailu na vašem domě a následně stanovený nejvýhodnější postup jeho oprav. U nás, v IP POLNÁ, se v posledních několika letech zaměřujeme právě na posuzování a řešení problémů zděných bytových domů, jako je ten váš.

Co je stavebně-energetické posouzení domu?

Stavebně-energetické posouzení vašeho bytového domu zpracovává náš tým expertů v oblasti stavebnictví, energetiky, ekonomie apod. Vy získáte jasnou informaci o tom, v jakém stavu se v současné době nachází celý váš dům a jaké jsou možnosti řešení zjištěných problémů. Naši technici a energetici odborným energetickým výpočtem zjistí, kolik peněz, které dnes platíte za vytápění, můžete ušetřit vhodnou opravou vašeho domu!

Kontaktujte nás, náš technik vás navštíví a naši odborníci vám posléze poradí a navrhnou optimální technické řešení i způsob, jak a kdy jej realizovat.

Největší výhody:

 • První garanční prohlídka vašeho domu od jeho výstavby
 • Získáte přehled o stavu celého vašeho domu
 • Zjistíte, jak jednoduše ušetřit obrovské peníze za vytápění vašeho domu
 • Problémy vašeho domu můžete zkonzultovat se skutečnými odborníky
 • Poradíme vám, jak dům dobře opravit, aby vás to nic nestálo
 • Navrhneme vám technicky správný způsob opravy vašeho domu
 • Posoudíme všechny důležité konstrukce vašeho domu jednotlivě
 • Vaše bezpečnost - odhalíme případné havarijní stavy ve vašem domě
Nezávazná poptávka

Starost o dům

Přemýšleli jste někdy o tom, v jakém domě vlastně bydlíte a co znamená se o něj dobře starat?

Určitě víte, že musíte mít kominíka, musíte zařídit pravidelnou revizi elektro, revizi hromosvodu, revizi plynu, uklízet společné prostory, platit pojištění domu, uklízet v zimě chodník před domem a dělat mnoho dalších každodenních činností. To všechno dnes pravděpodobně děláte. Ale víte, v jakém stavu je celý zbytek vašeho domu?

Například hydroizolace suterénu, podlahy, obvodové stěny, stropy, okna, dveře, balkony, zábradlí, schodiště, střecha a střešní žlaby?

Skutečný stav vašeho domu

Váš dům byl stavěn z materiálů, které byly v dané době špičkové a i díky tomu vám dobře slouží již desítky let. Je však důležité si uvědomit, že dnešní moderní materiály a technologie jsou v porovnání s tehdejšími na mnohem vyšší úrovni. Především je to patrné v případě porovnání tepelně-izolačních vlastností. Z porovnání laboratorních výsledků vyplývá, že stěna z plných, popřípadě CDm cihel, odpovídá z hlediska energetického pouze přibližně 2cm polystyrenu!

Je nutné si uvědomit, že podobná situace je také u dalších konstrukcí vašeho bytového domu. Především u stropu nad vrchním podlažím, kterému se bohužel z hlediska úniku tepla nevěnoval v době stavby velký důraz a navíc, jak je obecně známo, teplo má od přírody tendenci stoupat vzhůru. Na mnoha bytových domech se často objevují plísně na stěnách v bytech a problémy s hydroizolací suterénu. Lidé žijící ve spodním podlaží navíc díky nezateplenému stropu v suterénu pociťují chlad od studené podlahy. Také střechy, okna, dveře a balkóny jsou často na hranici životnosti a fasáda už vám jako majitelům nedělá dobrou vizitku. I díky tomu jsou dnes náklady spojené s bydlením ve vašem domě zbytečně vysoké a komfort bydlení také není ideální.

Chcete více informací? Zašlete nám nezávaznou poptávku a náš technik vás navštíví a navrhne řešení. Nezávazně a bezplatně!

Nezávazná poptávka

Volejte ZDARMA!

800 100 533

Poraďte se s námi, jak ušetřit až 60 % za energie!