Vytvoření projektu pro stavební řízení

Každý bytový dům je jiný, domy mají různý tvar, jsou postaveny z jiných materiálů, jsou orientovány na různé světové strany, za dobu své životnosti na nich jejich majitelé provedli různé úpravy. Proto je pro každou stavební úpravu vašeho domu nezbytná velmi dobrá příprava po stránce technické i po stránce energetické.

V minulosti zde byla a bohužel často ještě je tendence energetickou stránku opomíjet. Často se navrhuje pouze technicky ne energeticky. A to je škoda. Vždyť není nic horšího než krásný dům na jehož provoz majitel nemá protože je pro něj příliš drahý. A ceny energií rozhodně klesat nebudou! Pro nejjednodušší případ není třeba chodit daleko – ti, co před 10 lety zateplili fasádu 5cm polystyrenu, dnes tyto fasády opravují a zateplují 15cm. V podstatě tak fasádu zaplatili 2x, protože jim neporadil odborník.

V IPPolná vždy zpracováváme projektovou dokumentaci tak, abychom pro naše zákazníky navrhli optimální řešení z pohledu technického i energetického. Stavební úpravy, které pak realizujeme na základě naší projektové dokumentace, slouží našim zákazníkům dobře nejen po stránce technické, ale také v maximální míře šetří jejich peníze na vytápění jejich domu.

Taková projektová dokumentace, která slouží jako podklad pro stavební řízení je samozřejmě s garancí IP zpracována v rozsahu dostatečném pro získání stavebního povolení, to znamená např. včetně Požárně - bezpečnostního řešení stavby.

Největší výhody:

  • Jistota správného technického řešení
  • Žádné nedořešené detaily při realizaci
  • Optimální řešení oprav z pohledu budoucí úspornosti vašeho domu – budete platit méně
  • Naše obrovské zkušenosti s opravami zděných bytových domů

Chcete více informací? Zašlete nám nezávaznou poptávku a náš technik vás navštíví a navrhne řešení. Nezávazně a bezplatně!

Nezávazná poptávka

Volejte ZDARMA!

800 100 533

Poraďte se s námi, jak ušetřit až 60 % za energie!