Dotační programy

Společnost IP POLNÁ nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblasti přípravy a realizací oprav bytových domů, včetně zajištění jejich financování.

Pokud je v danou chvíli otevřena možnost financování oprav bytových domů s podporou jakéhokoli dotačního programu, jsme schopni tuto podporu pro naše zákazníky získat.

V současné době však není otevřen žádný dotační program, který by plošně poskytoval přímé dotace určené na opravy bytových domů!

V minulosti však naše společnost úspěšně zajistila poskytnutí podpory na opravy bytových domů z programu Zelená úsporám pro majitele více než 160 zděných bytových domů. Všechny stavební práce jsou již dokončeny a podpora majitelům domů vyplacena.

V případě otevření programu, který bude určen majitelům bytových domů, jsou naši odborníci okamžitě připraveni našim zákazníkům zajistit maximální podporu dle podmínek daného programu.

Mimo to v rámci naší partnerské divize IP POLNÁ, s.r.o. – divize Energetické projekty i dnes pomáháme našim zákazníkům zejména z řad obcí s administrací dotačních projektů v programu OPŽP.

Chcete více informací? Zašlete nám nezávaznou poptávku a náš technik vás navštíví a navrhne řešení. Nezávazně a bezplatně!

Nezávazná poptávka

Volejte ZDARMA!

800 100 533

Poraďte se s námi, jak ušetřit až 30 % za energie zateplením domu za 3 hodiny!