Dotační programy

Společnost IP POLNÁ nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblasti přípravy a realizací oprav bytových domů, včetně zajištění jejich financování.

Pokud je v danou chvíli otevřena možnost financování oprav bytových domů s podporou jakéhokoli dotačního programu, jsme schopni tuto podporu pro naše zákazníky získat.

V minulosti naše společnost úspěšně zajistila poskytnutí podpory na opravy bytových domů z programu Zelená úsporám pro majitele více než 160 zděných bytových domů. Všechny stavební práce jsou již dokončeny a podpora majitelům domů vyplacena.

V současné době nabízíme možnost získat úvěr na opravu bytového domu s 0% úrokem až na 20 let. Hlavní podmínkou poskytnutí úvěru je dosažení nejméně 20% úspory spotřeby energie oproti stavu před modernizací. Pokud o revitalizaci vašeho bytového domu přemýšlíte, nečekejte a využijte tuto mimořádnou příležitost. Nabídka je omezena do vyčerpání peněz a nevztahuje se na bytové domy v Praze (zde platí Nová zelená úsporám).

Chcete více informací? Zašlete nám nezávaznou poptávku a náš technik vás navštíví a navrhne řešení. Nezávazně a bezplatně!

Nezávazná poptávka

Volejte ZDARMA!

800 100 533

Poraďte se s námi, jak ušetřit až 60 % za energie!