Půda

 • Promrzá vám v zimě byt?
 • Platíte hodně za vytápění?
 • Je pro vás teplo stále dražší?
 • Máte plísně na stropě bytů v nejvyšším podlaží?
 • Visí vám v zimě ze střechy dlouhé a nebezpečné rampouchy?
 • Používáte půdu pro skladování věcí, ale utíká vám skrz ni teplo?

Pokud platíte hodně peněz za vytápění a přitom máte v zimě v bytě stále chladno je pravděpodobné, že vám teplo ve velké míře utíká stropem. Pokud tomu tak je, máme pro vás řešení. Zateplete strop a tím ušetřete. Teplo zůstane v bytě a konečně budete mít na zimu vystaráno. S využitím foukané izolace Magmarelax® to jde rychle a za dobré náklady. Pokud si pro izolování vyberete nás, nemusíte se hádat s nepříjemnými řemeslníky. Naši technici vám vyjdou ve všem vstříc a navíc jsou rychlí.

A co víc, tepelná izolace samozřejmě slouží nejen jako ochrana před únikem tepla z bytu v zimě, ale i jako ochrana před přehříváním bytu v létě! Izolací stropů tedy získáte i snesitelné bydlení v parných dnech a konečně se v létě v klidu vyspíte.

A k tomu můžete účinně zlepšit izolaci stropu a přitom půdu dále využívat, jako před tím, díky našemu originálnímu řešení, nové izolační podlaze z lehké dřevěné konstrukce SSM (stropní systém Magmarelax®).

Prohlédněte si fotografie z realizace

Největší výhody:

 • Odstraní přehřívání místností v létě
 • Konec plísní na stropě bytů v nejvyšším podlaží
 • Finančně nenáročná investice, která vydělává už následující zimu
 • Již nikdy dlouhé a nebezpečné rampouchy visící v zimě ze střechy
 • Rychlé – za 3 hodiny máte hotovo
 • Bez nepořádku – nezasahujeme do provozu domu
 • Zajistí více tepla dokonale souvislou vrstvou bez tepelných mostů
 • Zajistí úspory za topení – až 30% u vhodných objektů
 • Nemusíte se obávat požáru – protipožární
 • Zdravotně nezávadný s možností materiálu ECO bez pojiv z ropy
 • Celý rok pohoda bydlení a v zimě uspoříte za vytápění
 • Nemusíte investovat do drahé klimatizace
 • Snadno překryje stávající vrstvy starých desek
 • Půdu můžete nadále plně využívat – je pochůzná se systémem SSM
 • Můžete získat exkluzivní novou dřevěnou izolační podlahu SSM
 • Izolační podlaha SSM je bezúdržbová
 • Uděláte si pořádek na půdě
Nezávazná poptávka

Historie

Bytové domy zajišťují bydlení desetitisícům občanů naší republiky. Bydlení v bytovce má své výhody, ale také problémy. Mezi nevýhody patří bydlení ve vyšších patrech pod střechou, v bytech často bývá zima a nedají se účinně vytopit. Je to důsledkem konstrukce střech, které nebyly dimenzované na dnešní ceny tepla. Pokud tedy izolační vlastnosti střechy nedoženeme, nelze ani mluvit o možných úsporách za topení.

Navíc faktem zůstává, že jedním z častých problémů bytů ve vyšších patrech, je provoz v létě, kdy majitele obtěžuje velké vedro.

Většinou betonové stropy v těchto bytových domech jsou velice kvalitní. Mezi jejich výhody patří zejména trvanlivost. Co se však týče izolačních schopností, na současné ceny energie a očekávaný standard bydlení už dlouhou dobu nestačí. Dokonce ani škvára, tak hojně používaná v 70. letech jako izolant, neizoluje.

Podlaha SSM – konečně možnost využít levnější izolace a půdní prostor přitom dále využívat:
Opatření na izolování stropů, které chceme následně využívat, v minulosti představovaly velké investice. Vrstva, která by izolovala a zároveň se po ní dalo chodit, byla vždy drahý špás.

Stropní systém Magmarelax® SSM vznikl jako nápad nad krabičkou vánočních ozdob. Jednotlivé boxy byly rozdělené papírovými lamelami a ty do sebe zapadaly. Tak vznikl dnes již patentovaný způsob, jak rychle a snadno vytvořit novou, vysoce únosnou a přitom lehkou izolační podlahu. Výhoda je, že se jedná o stavebnici a také výrobní proces je suchý, bez betonů a zednických prací. Dá se tedy použít po celý rok. Obsahuje také odvětrání a zákazník si může vybrat z několika výšek lamely podle přání.

Užitek

Izolace stropu nad nejvyšším obytným podlažím je ta nejrychlejší a nejefektivnější izolace vůbec, je dokonale souvislá a klientům přináší ten největší užitek za nejnižší vloženou investici. Efekt se dostaví ihned a po první zimě ucítíte změnu i ve vaší peněžence. Při dnešní úrovni cen energie můžete ušetřit až několik tisíc korun za zimu.

Pokud se na půdě aplikuje vrstva foukané izolace Magmarelax®, znamená to, že budete mít dokonale souvislou bariéru, která vám odstíní i vedro v letních měsících. Budete moci konečně klidně usnout a ráno se vzbudíte odpočatí a svěží.

Izolace stropu nad nejvyšším obytným podlažím je bez nepořádku, rychlá, ověřená časem. Navíc nedochází k dodatečnému dalšímu přitěžování stropu domu a tím horšení jeho statiky. Izolace stropu doporučujeme jako první krok k úsporám tepla.

Jako druhotný efekt získáte zmenšení námrazy na střeše v zimě. Ušetříte za opravy okapů a snížíte riziko pádu rampouchů.

V případě, že budete chtít půdu i nadále aktivně využívat, je optimálním řešením nová rovná podlaha z OSB desek spojených na pero a drážku a dokonale vyrovnaných laserem. Za minimální náklady získáte krásnou podlahu a velký prostor navíc k obytným prostorám domu, který můžete využít dle vlastního uvážení.

Rizika

Použitý materiál pro tepelnou izolaci musí být kvalitní, nenasákavý a hlavně nesléhavý. To znamená, že vrstva i po letech zůstane pořád stejná. Řada materiálů na současném trhu slehne nebo slehne při navlhnutí v jarním a podzimním období.

U izolační podlahy SSM jsou zásadním rizikem napodobeniny a přesnost zpracování. Na trhu tento systém napodobuje řada výrobců. Je třeba dát pozor na detaily. SSM nejsou jen desky a konstrukce, ale také odvětrání, kvalitní materiál, a to dřevo i izolace, řešení kolem komínů a vstupu na půdu. Doporučujeme originál.

Chcete více informací? Zašlete nám nezávaznou poptávku a náš technik vás navštíví a navrhne řešení. Nezávazně a bezplatně!

Nezávazná poptávka

Volejte ZDARMA!

800 100 533

Poraďte se s námi, jak ušetřit až 60 % za energie!