S námi je revitalizace bytovky úplně JINÉ KAFE

 • Víte, kudy vám utíká nejvíce tepla a jak jej ušetřit?
 • Chcete se dozvědět, v jakém stavu je váš dům?
 • Hospodaříte správně se společnými penězi?

Naši odborníci vám pomohou. Pro přesný návrh je potřeba individuální posouzení každého detailu na domě a stanovení nejvýhodnějšího postupu jeho oprav. Nechte si zdarma posoudit stav vašeho domu a zpracovat návrh na jeho opravu se zvážením možnosti využití dotací.

Výhody posouzení domu od IP Polná

 • Odborné posouzení stavu domu
 • Stavební, energetické a ekonomické hodnocení (přehledně rozdělené)
 • Detailní návrh oprav
 • Upozornění na často přehlížené důležité detaily
 • Výhodné financování včetně poctivého zhodnocení dotací

Máme zkušené lidi. Jsou příjemní a svou práci dokonale znají. Nenecháme vás na holičkách. Můžete se spolehnout. Naše kalkulace jsou pevné, bez víceprací. Zaplatíte jen to, co si sjednáme a ani po dokončení vás neopustíme. Standardní záruka je u nás 5 let.

DOTACE vyřídíme za vás | Nově BONUS až 150 000 Kč na byt

Máte obavy z financování oprav bytového domu? Významnou část nákladů můžete pokrýt z dotací, které kompletně vyřídíme za vás. Navíc nízkopříjmové skupiny obyvatel jako jsou penzisté, osoby pobírající invalidní důchod 3. stupně nebo osoby pobírající příspěvky na bydlení mají nyní nárok na mimořádný bonus až 150 000 Kč na byt.

Objednejte si nezávaznou prohlídku naším technikem

Poslat nezávaznou poptávku nebo dotaz

Pokud neradi píšete, kontaktujte naše poradce na bezplatné lince 800 100 533.

Co říkají zákazníci

Videreference pan Ivo Šach, SVJ Štětí

pan Ivo Šach, SVJ Štětí – Jiráskova 569

pan Zdeněk Král, SVJ Habartov

pan Zdeněk Král, SVJ Habartov – Gagarinova 52/3

Jindra Nemčoková - předseda společenství bytového domu Míru 668-670, Kolín II

Bytový dům Míru 668-670, Kolín II
Touto cestou bych vám chtěla za celé naše společenství poděkovat za vzorné provedení zakázky ,,Zateplení bytového domu v Míru 668-670, Kolín II.
Po celou dobu provádění této akce jste nám vždy vyšli vstříc, ať to bylo již na začátku – schůze vlastníků (vysvětlení a přesvědčení vlastníků proč zateplovat - ušetření energie), vyřizování úvěru, změna stanov, stavební povolení spojené s dokumentací zakázky, následná realizace zakázky, včetně víceprací (sokl, okapy).
Úklid kolem domu po dokončení zakázky. Vyřízení kolaudace a nakonec i dotace, která již dorazila na účet společenství. Jste jedna z mála firem, respektive pro nás asi nejlepší, kdy byla takto velká akce vzorně provedena. Každý sebe menší problém nebo můj výmysl jste hned řešili. Jindra Nemčoková - předseda společenství bytového domu

Marie Jechoutová - předseda společenství bytový dům Čs. Armády 1227, Dobříš

Čs. Armády 1227, Dobříš
Pracovníci IP Polná dodrželi vše potřebné k revitalizaci našeho domu, vyplývající ze smlouvy o dílo. Pracovníci měli potřebné odborné znalosti, k práci přistupovali s klidem a ochotou. Odváděli kvalitní práci a k obyvatelům domu měli slušný a vstřícný přístup. S odvedenou prací všech jsem velmi spokojeni. Marie Jechoutová - předseda společenství bytového domu

Chcete zjistit, jak jít chytře na opravu své bytovky?

Nechte si zdarma zpracovat stavebně-energetické posouzení vašeho domu

Stavebně-energetické posouzení vašeho bytového domu zpracuje náš tým expertů v oblasti stavebnictví, energetiky a ekonomie. V krátkém čase získáte jasnou informaci o tom, v jakém stavu se v současné době nachází celý váš dům a jaké jsou možnosti řešení zjištěných problémů. Naši technici a energetici na základě zkušenosti z více než 1 100 opravených domů podpořených odborným energetickým výpočtem zjistí, kolik peněz, které dnes platíte za vytápění, můžete ušetřit vhodnou opravou. Navrhneme vám přesný postup přípravy a realizace oprav vašeho domu. Nedílnou součástí je také ověření možností a výběr výhodného financování včetně zvážení přínosů využití dotací.

Proč si pro posouzení vybrat IP Polnou?

 • Jsme jedničkou na trhu v přípravě a opravách bytových domů
 • Opravili jsme více než 1 100 bytových domů
 • Zajistíme první garanční prohlídku domu od jeho výstavby
 • Posoudíme všechny důležité konstrukce vašeho domu
 • Odhalíme případné havarijní stavy pro zajištění vaší bezpečnosti
 • Díky námi navrženým a realizovaným řešením ušetříte v průměru 39 % nákladů na vytápění
 • Pokud to bude dávat smysl, pomůžeme využít dotační programy, například program NZÚ (Nová Zelená Úsporám), IROP (Integrovaný Regionální Operační Program) a další.

Objednejte si nezávaznou prohlídku naším technikem

Poslat nezávaznou poptávku nebo dotaz

Pokud neradi píšete, kontaktujte naše poradce na bezplatné lince 800 100 533.