Reference v Moravskoslezském kraji

Majitelům tohoto bytového domu jsme pomohli s realizací těchto opatření: Kontaktní zateplovací systém - fasáda, Zateplení půdy, Průkaz energetické náročnosti budov, Revizní lávky, Výměna oken a balkonových dveří, Projektová dokumentace ZÚ (včetně energetického výpočtu), Půjčka IP II.část.

Celou referenci získáte zde

Jako dodatek k Vašemu dotazníku chci jménem vlastníků našeho domu k provedeným pracím Vašimi zaměstnanci při zateplení půdy i zhotovení zateplení fasády části domu uvést následující: po dlouhé době jsme se setkali s jednáním, vystupováním i ochotou pracovníků naprosto ve zdejších končinách neobvyklou, vzhledem ke kvalitnímu provádění prací, všetně minimálního znečišťování, nebyla ze strany vlastníků vznesena žádná připomínka....
Celou referenci získáte zde

Jménem Společenství vlastníků pro dům Opavská 462, v Horním Benešově Vám chci poděkovat za realizaci zateplení našeho domu v rámci programu zelená úspora Vaší společností IP Izolace Polná. Chceme všem, kteří se na tomto podíleli poděkovat. Zvláště pak manažeru celého projektu Ing. Josefu Nevosadovi, se kterým jsem nejvíce komunikovala a který mně vždy všechno ochotně vysvětlil.
Celou referenci získáte zde

Volejte ZDARMA!

800 100 533

Poraďte se s námi, jak ušetřit až 30 % za energie zateplením domu za 3 hodiny!